İşletmeniz İçin En İyi Logo Mobil Saha Satış Programı / Uygulaması

Günümüz yoğun pazar şartlarında ayakta kalmaya çalışan işletmeler için, üstünlük elde edebilmeleri ve sürdürülebilir büyümelerini gerçekleştirmeleri oldukça önemlidir. Gelişen teknolojiye ayak uydurabilmek ve müşterileriyle kurulacak başarılı ilişkiler, iş performansını belirleyen unsurlar olarak görülmekte ve bu bağlamda pek çok işletme için saha satış gücü açısından kritik bir önem taşımaktadır.

Rekabetin yoğun olduğu bu dönemde, sektörlerinde aktif bir şekilde rol almak ve söz sahibi olmak isteyen işletmeler, saha operasyonlarını saha satış ekipleri üzerinden yönetiyor. Peki, saha ekibi yönetimi, sıcak satış ve soğuk satış yönetimi en verimli şekilde nasıl yapılabiliyor? Bu yazımızda saha satış yönetimine ve saha satış yönetiminde kullanılacak programlarda olması gereken özelliklere değiniyoruz.

Saha Satış Yönetimi Nedir?

Saha satış yönetimi en basit anlamda; ‘Saha satış sürecinin etkili bir şekilde kontrol edilmesi’, en geniş anlamda ise; ‘Siparişin alınması ya da verilmesinden itibaren tahsilat ve teslimatın yapıldığı ana kadar geçen sürecin profesyonel olarak yönetilmesi’ ni kapsamaktadır.

MBT Logo Saha Satış Uygulaması İşletmenize Ne Kazandırır?

Saha ekiplerinin ve satış sürecinin denetlenmesi, sahadan gelen taleplerin değerlendirilmesi ve anlık müdahalelerin yapılabildiği bir sistem, hizmet kalitesiyle birlikte müşteri memnuniyetini de olumlu yönde etkilemektedir. Bu durum satış oranlarına yansımakla birlikte işletmelere hem zamandan tasarruf hem de prestij sağlamaktadır.

İşletmeler İçin En İyi Logo Mobil Saha Satış Programı

Hemen hemen her sektörde, sektörünün büyük payına sahip olan işletmeler, kurumsal kaynak planlamalarında özellikle bilişim ve yazılım alanında destek almaktadır. Bu noktada işletmeler için doğru programı seçmek hassasiyet gerektirmektedir. Peki işletmeler için en iyi saha satış programı hangisidir.

Her işletmenin kendine özgü bir çalışma biçimi bulunmaktadır. Bununla birlikte iyi bir saha satış programında (mobil satış programı) mutlaka olması gereken bazı modülleri başlıklar halinde sıralayalım.

En İyi Logo Mobil Saha Satış Uygulaması 'nda Olması Gereken Modüller

Fatura – Sipariş – İrsaliye Modülleri

Ziyaret Modülü

Tahsilat Modülü

Rota (Ruut) Takibi

Cari Modülü

Stok Modülü

Bu özelliklerin yanı sıra, sahada çalışan personel profili ve personelin çalışma ortamı da göz önüne alınarak, mobil uygulamanın sade ve anlaşılabilir olması (kullanıcı dostu bir ara yüze sahip olması), online ve offline çalışabilmesi, parametrik yapısının esnek olması ve hem Android hemde İOS işletim sistemlerinde çalışabilmesi de önemli özellikler arasında yer almaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir