MBT Mobil – Logo Kullanmanın Avantajları

MBT Mobil Logo, hem iOS hem de Android işletim sistemlerinde çalışabilen bir programdır. Program hem internet destekli hem de internetsiz olarak çalışma özelliğine sahiptir. Eğer internet bağlantınız yoksa, uygulama üzerindeki pek çok işlemi sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz. İnternet bağlantısı yakalamanız halinde tüm veriler, kısa bir süre içerisinde senkronize olur.

MBT Mobil Logo, kontrolü tamamen size bırakır. Bu sayede, uygulama üzerinde tam bir erişime sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda, farklı kullanıcılara farklı yetkiler atayabilirsiniz. Bu yetkiler sayesinde, farklı mobil menü ögeleri farklı kullanıcıların erişimine açık olur.10 adet yetkiye sahip kullanıcı yetki listesi sayesinde, dilediğiniz kullanıcılara hızlıca yetki ataması yapabilirsiniz. Bu sayede KDV oranı değiştirme ya da modüllere giriş yetkisi gibi farklı alanlarda farklı kullanıcılar işlemler gerçekleştirebilir.

MBT Mobil Logo, kullanıcı dostu arayüzü sayesinde fatura ve siparişlerin daha hızlı şekilde oluşturulmasını sağlar. Bu sayede, işlerinizde aradığınız hızı yakalayabilir ve koordineli bir çalışma sistemine sahip olabilirsiniz. Detaylı raporlama sistemi sayesinde, tüm verileri; günlük, haftalık, aylık ya da yıllık olarak görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz. Geliştirilmiş rapor görüntüleme menüsü sayesinde, dilediğiniz rapor bileşenlerini dilediğiniz gibi dizayn edebilirsiniz. Sonuç olarak, raporları görüntülemek istediğiniz tamamen kontrolünüz altındadır.

MBT Mobil Logo’da, kullanıcılar diledikleri gibi stok/hizmet kartı belirleyebilirler. Bunun için arama yapabilir, barkod girebilir ya da stok grubunuza göre seçim yapabilirler. Akabinde bu stokları hızlı bir şekilde fatura/sipariş listesine ekleyebilirler.

MBT Mobil Logo’da ek olarak;

  • Cari hesaplara ait bilgileri detaylı olarak görüntüleyebilir,
  • Kendi özelleştirilmiş raporunuzu oluşturabilir ve
  • Kolay bir şekilde tahsilat girişi yapabilirsiniz.