Mikro Power Kullanmanın Avantajları

Mikro Power, sizlere çevrimdışı işlem yapabilme imkanı sağlayan bir mobil uygulamadır. Bu uygulama sayesinde, dilediğiniz yerden yönetici raporları alabilir, raporları dizayn edip saklayabilirsiniz. Ek olarak birden fazla şirkette işlem yapabilme yetkisi sayesinde, tüm şirketlere kullanıcı atayarak farklı yetkileri sınırlandırabilirsiniz.

Mikro Power, çoklu işlem yapma yetkisi sunmaktadır. Bu sayede fatura, sipariş ya da irsaliye fişini işlem sırasında beklemeye alarak farklı işlemler yapabilirsiniz. Akabinde kaldığınız yerden işlemlerinize devam edebilirsiniz. Tüm fişlerde stok/hizmet kartı desteği sunan Mikro Power, koda ya da cinse göre, stok grubuna göre ya da barkoda göre stok kart araması yapabilme özelliği sunar.

Mikro Power, stok takibi konusunda sizlere detaylı çözümler sunmaktadır. Bu sayede, yüksek fiyatlara satılan el terminallerini almanıza gerek kalmaz. Zira cihaz kamerasından ya da barkod okuyucudan barkod okuma desteği sunmaktadır. Stok kalem girişi sırasında da ürünlere ait pek çok detayı görebilir ve inceleyebilirsiniz.

Mikro Power, parametreye bağlı bir şekilde çapraz kur fiyat güncelleme imkanı sunar. Bu sayede Türk lirasından dövize ya da dövizden Türk lirasına fiyat güncellemesi yapabilirsiniz. Aynı zamanda;

  • Stok eksi bakiye kontrolü yapabilir,
  • Fiyatsız ürün satılması kontrolü gerçekleştirebilir,
  • KDV, iskonto ve fiyat oranlarını değiştirebilir,
  • Farklı depolarda çoklu işlemler yapabilir ve
  • Sürükle bırak yöntemi sayesinde yazıcı dizaynı yapabilirsiniz. Görüldüğü üzere Mikro Power, pek çok işlemi kullanıcı yetkisine göre yapabilme ve çoklu yapabilme imkanı sunan bir çözümdür.

Mikro Power, bir el terminali gibi çalışarak cihaz içerisindeki kaydedilmiş verileri merkeze gönderebilir ya da merkezden veri alabilir. Hızlı transfer yapabilme özelliği sayesinde binlerce farklı veriyi kısa bir süre içerisinde senkronize edebilmektedir. Ek olarak arka planda gerçekleştirdiği bu işlemler sayesinde, işlem sırasında size çalışma imkanı sunmaktadır.