En İyi Eta Mobil Saha Satış Uygulaması

Eta SB - Eta V8 SQL - Eta SQL Serileri İle Uyumlu En İyi Saha Satış Uygulaması

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de özellikle pandemi sonrası dijitalleşme oldukça hızlı şekilde artmıştır. Bu durum beraberinde bir çok sektörde yeniliği ve değişimi zorunlu hale getirmiştir. Özellikle, insanlarla yakın temasta bulunulan ve saha satış yapan işletmeler bu durumdan en çok etkilenen kesim olmuştur.

Eta Work Mobil Saha Satış Uygulaması Nasıl Çalışır

Eta Work Mobil, hem iOS hemde Android işletim sistemine sahip tüm cep telefonları, tabletler ve el terminallerinde çalışan ve Eta SB – Eta V8 SQL – Eta SQL serileri ile entegre olan bir mobil saha satış uygulamasıdır. 

Saha satış elemanlarının sahada en çok zorlandıkları durumlardan biri de internetin kesildiği zamanlardır. Bu kesinti kimi zaman merkezde bulunan sunucularda kimi zaman ise saha satış elemanlarının depo gibi yerlerde bulunmalarından kaynaklı vb. farklı sebeplerle olabilir. Eta Work Mobil’in Hybrid çalışma özelliği sayesinde internet kesilse bile sistem çalışmaya devam eder. İnternet bağlantısı tekrar sağlandığında sistem anında senkronize olur.

Eta Work Mobil saha satış uygulaması yönetim panelinde kontrol tamamen sizdedir. Farklı kişilere farklı yetkilendirme yapabilir, kısıtlamalar getirebilirsiniz. Örneğin; saha satış elemanlarınızın sadece kendi carilerinde ve sadece kendi kasalarında işlemler yaptırabilir, iskonto yapabilmesine izin verebilir yada KDV oranı değiştirme gibi yetkilerini düzenleyebilirsiniz.

Eta Work Mobil Saha Satış Uygulaması kullanıcı dostu arayüzü ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Sadeleştirilmiş arayüzü sayesinde plasiyerlerinizin sipariş, irsaliye, fatura ve tahsilat işlemleri gibi işlemlerini zorlanmadan kolayca yapabilmelerini sağlar. Özellikle parametreye ve yetkilendirmeye bağlı modülleri sayesinde, saha satıcılarınıza tam yetkili ya da satıcı yetkisi şeklinde farklı yetkilendirmeler yaparak, kullandıkları ekranları sadeleştirebilirsiniz.

Her ne kadar Eta Work Mobil Saha Satış Uygulaması olarak kullanılsada, saha satışı yapmayan firmalarda, uygulamayı kendi iş alanlarına göre farklı şekillerde kullanmaktadır. Özellikle ortak fiş oluşturma özelliği sayesinde çok katlı yapılarda kullanılan Eta Work Mobil hemen hemen her sektörün ihtiyaçlarına çözüm sunmaktadır. Sektörel bazlı kullanıma yönelik bilgiler sonraki yazılarda paylaşılacaktır.

Eta Work Mobil 'i En İyi Saha Satış Uygulaması Yapan Özellikleri

Eta Work Mobil’i en iyi saha satış uygulaması yapan özelliklerinden bazıları aşağıda sıralanmıştır. Bu özelliklerin detaylarına sonraki yazılarımızda değinilecektir.

Online - Offline - Hybrid Çalışma Özelliği

Whatsapp Üzerinden Doküman Paylaşımı

E-Fatura / E-Arşiv Fatura / E-İrsaliye Desteği

Gps Desteği

Plasiyer Rota Takibi

Ofis İçi ve Bluetooth Yazıcı Desteği

Yönetici Raporları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir